Znamy już zdobywcę Złotej Piłki! To nie Lewandowski…

Pojawiły się nowe przecieki w sprawie zwycięzcy Złotej Piłki. Plotki potwierdza dziennikarz Sergio Gonzalez z The Athletic. Twierdzi, że Robert Lewandowski przegra rywalizację z Lionelem Messim i to właśnie Argentyńczyk zdobędzie prestiżowe trofeum.

Gala Złotej Piłki France Football odbędzie się w poniedziałek 29 listopada. Legendarny Brazylijczyk Pele wręczy zwycięzcy statuetkę, lecz niestety najprawdopodobniej Polak tego plebiscytu nie wygra.

Głosowanie na zwycięzcę Złotej piłki zakończyło się pod koniec października. Od razu zaczęły pojawiać się spekulacje na temat zwycięzcy.

Messi został już poinformowany, że jest zwycięzcą kolejnego plebiscytu Złotej Piłki. Robert Lewandowski będzie na drugim miejscu – powiedział Gonzalez.

Przedstawiciele „France Football” dementują doniesienia, że to Messi wygra tę nagrodę. Redaktor naczelny magazynu, Pascal Ferre mówił wręcz, że to bzdura.

Dla Messiego byłaby to już siódma Złota Piłka. Argentyńczyk wygrywał ten plebiscyt w latach 2009, 2010, 2011, 2012, 2015 i 2019.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter