Zalewski odejdzie na wypożyczenie? Roma reaguje na obrót spraw

Nicola Zalewski na co dzień występujący we włoskiej Romie, może odejść na wypożyczenie. Według portalu „Trivienetogoal”, Nicolą interesuje się wiele klubów z Serie B, co może pomóc młodemu Polakowi w rozwoju swych umiejętności.

Zalewski chce spędzać na murawie o wiele więcej minut niż ma to miejsce dotychczas. Mimo ogromnych pochwał w stronę Polaka nie zdołał się on przebić do wyjściowego składu, przez co Jose Mourinho wciąż sadza go na ławce rezerwowych.

Zainteresowanie Zalewskim

Nowy dyrektor sportowy Vicenzy, Federico Balzaretti w ostatnich latach miał przyjemność pracować w klubie ze stolicy Włoch. Jest ponoć ogromnym fanem talentu Nicoli Zalewskiego, dlatego chciałby, aby Polak stał się pierwszym wzmocnieniem klubu z Vicenzy od czasu, kiedy Balzaretti objął funkcję dyrektora.

Sprowadzenie Nicoli Zalewskiego przez Federico Balzarettiego, może nie być jednak aż tak proste, jakby mogło się to wydawać. Zalewski jest bardzo ceniony we Włoszech, przez co jego usługami interesują się jeszcze przynajmniej cztery inne kluby z Serie B. Sama Roma jest przeciwna zabiegowi, w ramach którego Nicola miałby odejść z klubu.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter