Yaw Yeboah na celowniku klubu z MLS!

Klub z Ameryki stara się o gracza Wisły Kraków. Yaw Yeboah może trafić do Major League Soccer jeszcze w styczniu.

Według portalu „sportsworldghana.com” nowym potencjalnym pracodawcą Yawa Yeboaha może zostać Columbus Crew z Major League Soccer. Dwukrotny zdobywca trofeum za wygranie ligi dołącza do klubów walczących o pozyskanie piłkarza Wisły Kraków w zimowym okienku transferowym. Jak podaje portal, zarząd zespołu kontaktował się z kapitanem, Jonathanem Mensahem, by dowiedzieć się czegoś o Ghańczyku. Ten przekazał im dobre opinie na temat byłego kapitana reprezentacji Ghany U-23. Crew ma złożyć ofertę za skrzydłowego w najbliższych dniach – mówi się, że będzie ona oscylowała w granicach 4 milionów dolarów.

To już kolejny zespół ze Stanów Zjednoczonych, który chce zakupić Yawa Yeboaha. Wcześniej mogliśmy ujrzeć doniesienia mówiące o zainteresowaniu ze strony DC United, klubu, w którym swojego czasu Wayne Rooney. Oni również mieli się już kontaktować z zawodnikiem.

Jeśli nie USA, to?

Yaw Yeboah nie musi się obawiać, jeśli ruch do USA nie dojdzie do skutku. Jak wspominają media, Atlético de San Luis nie złożyło broni i również będzie się starało ściągnąć zawodnika do Meksyku. Nie możemy również zapomnieć o kierunku tureckim. Tam na gracza czeka Fenerbahçe S.K., z którym rozmowy jeszcze w listopadzie miały być na ostatniej prostej.

Udostępnij:

Facebook
Twitter