Vladan Kovacević na celowniku klubu z Serie A! Inter Mediolan monitoruje występy Bośniaka

37-letni Samir Handanović wiecznie w piłkę grać nie będzie, stąd też Inter Mediolan bacznie rozgląda się za bramkarzami możliwymi do pozyskania na rynku transferowym. Jednym z nich miałby być golkiper Rakowa Częstochowa – Vladan Kovacević.

Vladan Kovacević szczególnie dawał o sobie znać podczas tegorocznych rozgrywek Ligi Konferencji Europy. Tam Bośniak był bohaterem częstochowskiej drużyny, nad którym rozpływały się media. Wygląda na to, że 23-latek w końcu został doceniony przez poważną markę na rynku transferowym i z jego usług prawdopodobnie skorzysta Inter Mediolan, o czym poinformował portal Interlive.it.

Drugim golkiperem, który miałby wzmocnić Mistrza Włoch byłby Andre Onana. To ten drugi raczej byłby pierwszym wyborem Simone Inzaghiego, lecz kto wie – może bramkarz Rakowa Częstochowa udowodniłby także i we Włoszech, że potrafi bronić na światowym poziomie.

Vladan Kovacević tak jak Edin Dżeko jest reprezentantem Bośni i Harcegowiny. Jego występami niejednokrotnie zachwycały się polskie, ale i też zagraniczne media. Sylwetką może przypominać bramkarza Realu Madryt – Thibaut Courtois – napisał portal Interlive.it.

Ma też cechę, którą charakteryzuje się wcześniej wspomniany bramkarz Realu Madryt – świetną grę nogami – czytamy.

Udostępnij:

Facebook
Twitter