Vinicius Junior odejdzie z Realu Madryt? Do walki o pozyskanie Brazylijczyka wkroczył gigant

Eduardo Inda na łamach El Chiringuito przyznał, że paryżanie wykazują ogromne zainteresowanie Viniciusem oraz, że będą starali się go pozyskać.

2018 – to rok, w którym oficjalnie Brazylijczyk stał się piłkarzem „Królewskich”.  Vini dał się poznać jako bardzo szybki skrzydłowy i świetny drybler, niesamowicie operując przy tym piłką. Wraz z początkiem tego sezonu jego talent eksplodował. W obecnym sezonie statystyki Juniora to 10 goli i 7 asyst w 17 występach.

Zarobki Viniciusa i zainteresowanie PSG

Paryżanie już nie pierwszy raz wykazują zainteresowanie 21-latkiem, a warunki kontraktu jakie chcą przedstawić Brazylijczykowi są bardzo atrakcyjne.

Ekipa z Parc des Princes jest gotowa wyłożyć aż 18 milionów euro rocznie na pensję skrzydłowego „Królewskich”. Nie będzie to jednak takie proste jakby się mogło wydawać.

Vini w jednym z wywiadów przyznał, że czuje się bardzo dobrze w Madrycie i nie będzie dążył za wszelką cenę do uzyskania najlepszych warunków finansowych w nowym kontrakcie.

Vinicius obecnie inkasuje tylko 3.2 miliona euro rocznie, co jest jedną z najmniejszych pensji w klubie ze stolicy Hiszpanii. Oczekuje się, że Florentino będzie chciał przedłużyć kontrakt z Brazylijczykiem i zaoferować mu 8 milionów euro za rok.