Tottenham, plaga zachorowań na Covid w drużynie

Na Twitterze pojawia się wiele informacji na temat zachorowań na koronawirusa w Tottenhamie. Źródła związane z drużyną z północnego Londynu podają kilka nazwisk. Wśród nich najczęściej wymieniani są Heung-Min Son, Ben Davies, Emerson, Lucas, Bryan Gil oraz Christian Romero. Można zobaczyć też informacje o chorobie Dana Scarletta i Giovanniego Lo Celso.

Część tych zawodników grało jeszcze w niedzielnym spotkaniu przeciwko Norwich. Nie było już w kadrze na tamten mecz Emersona, a zostawiono nas przed tym spotkaniem bez żadnych informacji na temat jego absencji. Ale teraz już możemy się domyśleć, dlaczego w tym meczu nie wystąpił.

Kilku z tych zawodników ostatnio było kluczowymi zawodnikami swojej drużyny. Jeśli te informacje się potwierdzą, opcjami w ataku Tottenhamu pozostanie mizerny w tym sezonie Harry Kane i specyficzny Steven Bergwijn, więc niewykluczone jest, że Antonio Conte będzie musiał się posiłkować zawodnikami z młodzieżowych drużyn Spurs.

Przypomnijmy, że Koguty w czwartek rozegrają decydujący mecz o awans do 1/16 finału Ligi Konferencji UEFA przeciwko Rennes. Jak szanse londyńskiej drużyny na wyjście były mało prawdopodobne, to teraz jeszcze bardziej zmalały.

Udostępnij:

Facebook
Twitter