Termalica ma pecha! Nowy zawodnik kontuzjowany…

Termalica musi zbroić się na drugą część sezonu. W mediach już od dłuższego czasu huczy na temat możliwego powrotu Zvonimira Kozulja do Ekstraklasy. Powrotu, gdyż w przeszłości prezentował barwy Pogoni Szczecin. Zdaniem Piotra Koźmińskiego piłkarz ma wzmocnić środek pola drużyny „Słoni”. Najnowsze informacje zdradzają, iż piłkarz jest już dogadany z klubem. Na tym by się skończyło, jednak podobno pojawiły się duże problemy…

Zvonimir Kozulj zagrał w polskiej lidze 56 spotkań. W nich zdobył dziewięć bramek i 11 asyst. Po wyjeździe do Turcji latem 2020. roku już tak dobrze nie było… 28-latek zagrał 27 razy w dwóch różnych drużynach, jednak, jak się można domyśleć, nie były to zbyt owocne występy.

Początek w Termalice, zdaniem dziennikarza serwisu Weszło.com, Szymona Janczyka również ma być dla niego nieszczęśliwy. W swoim komunikacie poinformował, że Termalica już jest z nim prawdopodobnie dogadana, ale niestety wystąpiły pewne komplikacje, związane z urazem. Po wejściu jednego z zawodników miał on zerwać więzadła. To oczywiście oznaczałoby długą przerwę od gry.

Wychodzi na tym źle nie tylko sam piłkarz, ale również Termalica. „Słonie” są obecnie ostatnie w tabeli, więc wzmocnienia są koniecznością. Do klubu przybył już w tym okienku transferowym na zasadzie wypożyczenia Matej Hybs i Dawid Kocyła. Jeżeli doniesienia Janczyka okażą się prawdziwe, pieniądze wydane na ten zakup zostały tylko zmarnowane. W takim wypadku klub z Niecieczy będzie musiał szukać kogoś innego. O to tak łatwo może nie być.

Zdaniem Janekx89, na celowniku beniaminka znalazł się Jakub Pokorny z Banika Ostrawa i bramkarz Ruchu Brześć, Paweł Pauluczenka. O utrzymanie w Ekstraklasie siłą rzeczy łatwo jednak nie będzie. Urazy w tym zdecydowanie nie pomagają.

 

Więcej o Ekstraklasie:

Udostępnij:

Facebook
Twitter