Teodorczyk znalazł nowy klub!

Łukasz Teodorczyk to piłkarz, który kilka dni temu rozwiązał kontrakt z Udinese. Przygoda Polaka w klubie z Serie A, nie potoczyła się zbyt dobrze. Zarówno klub, jak i sam zawodnik uznali, że najlepsze wyjście z sytuacji, to rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Od wczoraj media informowały o zainteresowaniu Polakiem ze strony nowego włoskiego klubu. Teraz plotki te, tylko się potwierdzają

Jako pierwszy o przenosinach 30-latka informował „Przegląd Sportowy”.  Teraz na swoim twitterowym koncie potwierdził wszystkie te pogłoski dziennikarz „Meczyki.pl”, Tomasz Włodarczyk.

„Łukasz Teodorczyk podpisze półroczny kontrakt z Vincezą z opcją przedłużenia o rok w przypadku utrzymania klubu w Serie B”

Vinceza to obecnie ostatni zespół w Serie B. Z tego powodu, były reprezentant Polski postanowił się zabezpieczyć. Podpisał bowiem kontrakt tylko na pół sezonu. Jeżeli zespół spadnie do Serie C, nie podpisze nowej umowy.

Kiedy Łukasz Teodorczyk trafił do Udinese, wiązano z nim spore nadzieje. W końcu klub ten w 2018 r. sprowadził do siebie za 3,5 miliona euro króla strzelców Jupiler Pro League. Jak pokazała przyszłość, ten został kompletnym niewypałem. Zagrał u nich tylko 32. razy. Zaledwie raz w tym czasie popisał się golem. W obecnych rozgrywkach nie zagrał ani minuty. Od 29. grudnia pozostaje bez klubu.

Przeczytaj też:

Insigne odchodzi z Napoli! – (futbolinfo.pl)

Samuel Umtiti „igra z ogniem” – FC Barcelona traci cierpliwość (futbolinfo.pl)

Danjuma na celowniku Liverpoolu? Najnowsze doniesienia (futbolinfo.pl)

Udostępnij:

Facebook
Twitter