Szymon Marciniak wyróżniony! Poprowadzi hit Ligi Mistrzów

Wraca nasza upragniona Liga Mistrzów! A z nią wielkie emocje, piękne bramki, interwencje na wagę zwycięstwa czy nieodzowne kontrowersje. Ktoś jednak nad tym wszystkim musi czuwać – sędziowie. Ci zostali już przydzieleni do danych spotkań, w których nie zabraknie polskiego akcentu. Mecz Inter Mediolan vs Liverpool FC poprowadzi Szymon Marciniak!

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie wyczekiwał na kolejne mecze Ligi Mistrzów! Prawdopodobnie mało jest takich osób, ponieważ rozgrywki te z wielu powodów cieszą się zainteresowaniem fanów. Ponownie szykują się wielkie emocje na boisku, które być może zapamiętamy na długo. Jednak przede wszystkim jest to doskonała okazja na spędzenie czasu z rodziną bądź przyjaciółmi. Dlaczego? Najbliższy tydzień to spotkania wysokiej klasy. W ramach kolejnej rundy Champions League będziemy mogli oglądać takie starcia jak: Paris Saint-Germain vs Real Madryt, Sporting vs Manchester City, Salzburg vs Bayern Monachium oraz Inter Mediolan vs Liverpool FC. Ostatnie z tych spotkań będzie z polskim akcentem – na murawie w roli arbitra zamelduje się Szymon Marciniak! Dla Polaka będzie to kolejny mecz obecnej kampanii Ligi Mistrzów, który będzie miał okazję poprowadzić. Godnym uwagi jest fakt, iż podczas fazy grupowej sędziował on np. starcie Liverpoolu z AC Milanem.

Marciniakowi asystować będą Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Przed monitorami VAR zasiądzie Tomasz Kwiatkowski, z którym będzie współpracował Bartosz Frankowski. Czwartym arbitrem został wyznaczony Paweł Raczkowski.

Z pewnością spotkanie obu zespołów zapowiada się niezwykle emocjonująco! Mecz Interu Mediolan z Liverpoolem zaplanowano na środę 16 lutego. Pierwszy gwizdek niezmiennie o godz. 21:00. Transmisję będzie można obejrzeć w Polsat Sport Premium.

Udostępnij:

Facebook
Twitter