Sprowadzili Ikone i Piątka. Kto następny? Fiorentina i ambitne plany

Okienko transferowe rozpoczęło się całkiem niedawno. Mimo to kilka klubów już poważnie się wzmocniło. Z pewnością jedną z aktywniejszych ekip na rynku jest Fiorentina. Do siebie „Viola” sprowadziła już dwóch jakościowych zawodników. To nie ma być koniec poczynań w tym kierunku włoskiego klubu, gdyż media informują już o kolejnym potencjalnym zasileniu kadry.

Oficjalnie zawodnikiem tego klubu został cztery dni temu ogłoszony Jonathan Ikoné. Kwestią czasu jest również to, aż w końcu pojawi się potwierdzenie wypożyczenia Krzysztofa Piątka. Polak jest już w końcu we Florencji. Zdaniem dziennika „La Gazzetta dello Sport”, Fiorentina interesuje się kolejnym ciekawym nazwiskiem. Chodzi tu o Isco, który już od dłuższego czasu wypychany jest z Realu Madryt.

Niedawno media informowały o tym, że Isco raczej jest najbliżej przenosin do Tottenhamu. Ostatecznie w grze o pomocnika „Królewskich” ma pozostawać jedynie „Viola”. Trener „Kogutów”, Antonio Conte nie wykazuje podobno, aż tak dużego zainteresowania Hiszpanem.

Kontrakt Isco z Realem wygasa w czerwcu. Jest to więc już ostatnia szansa dla madrytczyków, by zarobić na nim jakiekolwiek pieniądze. Sam zawodnik jest podobnież chętny na opuszczenie Realu, w którym nie widać dla niego przyszłości. Mimo to sam kontrakt z nowym potencjalnym pracodawcą wywołuje spore wątpliwości. Nie wiadomo bowiem, czy 29-latek dogada się z Fiorentiną na tle finansowym. W Madrycie może liczyć przecież na taką kwotę, której z pewnością „Viola” nie byłaby mu w stanie zaoferować.

Udostępnij:

Facebook
Twitter