Ronaldo do Barcelony? Hiszpańskie media ujawniają informacje

Ronaldo może stać się bohaterem hitowego transferu. Już nie pierwszy raz prasa łączy go z FC Barceloną. Agent obecnego zawodnika Manchesteru United- Jorge Mendes ma świetne relacje z przesem „Blaugrany”. Duma Katalonii chce skorzystać z sytuacji Portugalczyka.

Sytuacja Cristiano Ronaldo:

Cristiano Ronaldo latem opuścił włoski Juventus na rzecz swojego byłego klubu Manchesteru United. Według angielskich dziennikarzy 36-latek spotkał się ostatnio ze swoim agentem, aby porozmawiać o przyszłości 5-krotnego zdobywcę Złotej Piłki. Ronaldo zdał sobię sprawę, że jego strzelecka forma może nie wystarczać w czerwonej części Manchesteru. Co więcej, Portugalczyk nie jest zadowolony z sytuacji w angielskim klubie. Podczas jego pierwszego pobytu na Old Trafford ekipa prowadzona wówczas przez Alexa Fergusona, osiągała świetne wyniki. Co więcej, to Ferguson stworzył z Cristiano maszynę do strzelania goli. W latach 2004-2009 „CR7” zdobył aż 3 tytuły Mistrza Anglii oraz jedną Ligę Mistrzów z Manchesterem United.

Obecnie „Czerwone Diabły” prowadzone są przez Ralfa Rangnica. Warto również dodać, że znajdują się na ten moment na siódmym miejscu w tabeli. Na ten moment Manchester United jest poza europejskimi pucharami.

Barcelona chce wykorzystać sytuację Cristiano?

FC Barcelona chce wykorzystać niezadowolenie Cristiano, jak podaje kataloński dziennik „Sport” działacze „Blaugrany” są zainteresowani napastnikiem. Dziennikarze dodają, że Mendes utrzymuje doskonałe relacje z Joanem Laportą i Mateu Alemanym, prezesem oraz dyrektorem sportowym „Dumy Katalonii”. Warto również dodać, że „Barca” chce wykorzystać niezadowolenie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Miałoby to pomóc w tak szokującym ruchu.

„Dlaczego nie?” napisano na okładce jednej z hiszpańskich gazet na temat przenosin Ronaldo na Camp Nou.

Udostępnij:

Facebook
Twitter