PKO BP Ekstraklasa: Maciej Radaszkiewicz blisko Termaliki

Jak można przeczytać między innymi na portalu „Transfermarkt.pl„, Maciej Radaszkiewicz, czyli 24-letni napastnik ŁKS-u może lada moment zamienić Łódź na Niecieczę. Tamtejsza Termalica jest ponoć zainteresowana usługami piłkarza, a dla samego zawodnika byłby to awans sportowy z 1. Ligi do Ekstraklasy

Maciej Radaszkiewicz blisko Termaliki:

Radaszkiewicz w tym sezonie

W obecnych rozgrywkach, snajper ŁKS-u wystąpił w 1o spotkaniach, z czego w 8 od pierwszej minuty. W tym czasie udało mu się 3 razy pokonać bramkarza rywali. Napastnik w dalszym ciągu uznawany jest jako młody, obiecujący zawodnik, który za parę lat spokojnie będzie mógł występować na poziomie Ekstraklasy. Sezon 2021/22 to tak naprawdę jego pierwszy, w którym zaczyna odgrywać poważną rolę na wysokim szczeblu, jakim jest Fortuna 1. Liga.

Zainteresowanie Termaliki

Nic więc dziwnego, że piłkarzem zaczęły interesować się inne drużyny. Jedną z nich ma być Termalica Bruk-Bet Nieciecza, która potrzebuje aktualnie wzmocnień na jego pozycji. Beniaminek zajmuje aktualnie ostatnie miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Do ostatniej kolejki będzie walczyć o utrzymanie na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Do wykonania tego celu niezbędna będzie szeroka kadra i możliwe ubezpieczenie na wypadek kontuzji poszczególnych piłkarzy. W tej roli Maciej Radaszkiewicz może spisać się bardzo dobrze.