PKO BP Ekstraklasa: Kacper Kostorz oficjalnie zawodnikiem Pogoni Szczecin!

Pogoń Szczecin ogłosiła dzisiaj za pośrednictwem swojej strony internetowej oraz Twittera, że klub osiągnął porozumienie z Legią Warszawa w sprawie transferu, którego bohaterem jest Kacper Kostorz. Były zawodnik „Wojskowych” podpisze umowę na 4,5 roku.

https://twitter.com/PogonSzczecin/status/1479452762970550275

Kacper Kostorz w poprzednich klubach

22-latek do Pogoni przeniesie się z drużyny aktualnego Mistzra Polski, czyli Legii Warszawa. W stołecznym klubie nie dostawał jednak wiele szans i w pewnym momencie został praktycznie skreślony przez szkoleniowca. W Ekstraklasie w sezonie 2021/22, Kostorz, w I drużynie wystapił trzy razy. Za każdym razem w roli rezerwowego. Zaliczył także udany mecz pucharowy z Wigrami Suwałki, w którym udało mu się  nawet strzelić gola.

Kostorz grywał również w 3-Ligowych rezerwach Legii. W tym sezonie- trzykrotnie. Warto zaznaczyć, że w tym czasie udało mu się aż cztery razy wpisać na listę strzelców.

Do Warszawy, napastnik trafił z Bielska-Białej. Tam w 1-Ligowych realiach Kostorz występował w sezonach 2016/17-2018/19. Dobra gra zaowocowała zainteresowaniem Legii i w jego rezultacie- transferem do Ekstraklasy.

W kampanii 2019/20, warszawski klub zdecydował się wypożyczyć napastnika do Miedzi Legnica. Tam Kacper Kostorz zagrał w 15 ligowych meczach oraz 2 razy trafił do siatki.

Liczba „Kacprów” musi się zgadzać

Dwa dni temu pomiędzy Pogonią a angielskim Brighton & Hove Albion doszło do hitowego transferu, którego obiektem był Kacper Kozłowski. Reprezentant Polski od razu wypożyczony został do belgijskiego Royale Union Saint-Gilloise.

Z przymrużeniem oka można więc powiedzieć, że liczba Kacprów w drużynie „Portowców” musi się zgadzać.

Udostępnij:

Facebook
Twitter