PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia ma nowego prezesa! Klub ogłosił jego nazwisko- to Wojciech Pertkiewicz

Jagiellonia Białystok za pośrednictwem swoich social mediów poinformowała, że nowym prezesem klubu został Wojciech Pertkiewicz. Zastąpi on na tym stanowisku panią Agnieszkę Syczewską, która pozostanie w zarządzie w roli wiceprezes i dyrektor zarządzającej.

Wojciech Pertkiewicz- nowy prezes Jagielloni (źródło: Jagiellonia Białystok na Twitterze):

Wojciech Pertkiewicz jako prezes

Pertkiewicz poprzednio pełnił funkcję prezesa w Arce Gdynia w latach 2012-2019. Ma potrzebne na tym stanowisku doświadczenie i potrafi zarzadzać klubem. Wydaje się, że jest to więc rozsądny wybór działaczy „Jagi”

To nie koniec zmian w Jagielloni

Wraz ze zmianą prezesa, na oficjalnej stronie internetowej „Dumy Podlasia” można było przeczytać, że do klubu trafi także nowy dyrektor do spraw marketingu. Będzie nim pan Adrian Molski-Strzałkowski.

Niedawno w Jagielloni zmienił się również szkoleniowiec. Po zwolnieniu w grudniu Ireneusza Mamrota, działacze postawili na osobę Piotra Nowaka. Jak widać cały klub jest w gruntownej przebudowie na wszystkich szczeblach organizacyjnych.

Jagiellonia w tym sezonie ligowym

„Żółto-Czerwoni” zajmują na półmetku odległe jak na swoje aspiracje 11 miejsce w tabeli PKO BP Ekstraklasy. Klub z Podlasia nie spisuje się najlepiej a styl drużyny odbiega od ideału. Zaowocowało to szeregiem opisanych już wyżej zmian. Być może lekarstwem na problemy Jagielloni będzie otwarte już okienko transferowe. Zakup kolejnego piłkarza mógłby poprawić sportową dyspozycję „Jagi”.

Udostępnij:

Facebook
Twitter