Piotr Zieliński zachwyca włoską prasę: Pokazał jakość!

Piotr Zieliński podczas wczorajszego spotkania z Sassuolo zachwycił nie tylko polskich kibiców, ale też włoską prasę. Nad występem Polaka w 15. kolejce Serie A rozpływał się portal ”calciomercato.it” oraz ”calcionapoli24.it”.

W środę lider tabeli Serie A, Napoli, mierzyło się z Sassuolo na wyjeździe. Jak się okazało, spotkanie z ”Le Neroverdi” wcale nie było tak prostym wyzwaniem. Podopieczni Luciano Spalettiego zremisowali w meczu 15. kolejki włoskiej ekstraklasy. Bohaterem meczu był zdecydowanie Piotr Zieliński, który zanotował dwie asysty.

Wobec przebiegu i wyniku spotkania okazał się konsekwentny portal ”La Gazzetta dello Sport”, który wystawił Polakowi notę 6,5 pkt, choć nie zabrakło również komplementów w jego stronę.

– Kiedy Napoli sobie nie radziło, Zieliński nie służył pomocą swojej drużynie, jednak przy bramkach przypieczętował swoją jakość dokładając do tego asysty.

Zarówno portal ”calciomercato.it”, jak i ”calcionapoli24.it” skupił się na drugiej sytuacji bramkowej, gdzie Piotr Zieliński pokazał się z fenomenalnej strony.

– Cóż za jakościowe zagranie, to było niesamowite!

Zieliński według powyższych portalów został oceniony kolejno na 7 pkt oraz 6,5 pkt.

Nieco lepiej grę reprezentanta Polski rozpatrzył ”Eurosport” przyznając mu pół pkt więcej od ”calciomercato.it”.

– Spotkanie imienia Piotra Zielińskiego. Zdobycz dwóch bramek w tym spotkaniu Napoli powinno zawdzięczać w szczególności Piotrowi.

 

Calciomercato/CalcioNapoli/Eurosport/WP Sportowefakty

Udostępnij:

Facebook
Twitter