Mourinho podarował prezent swojemu nastoletniemu piłkarzowi: „Obiecałem, że to dostanie”

Bohaterem ostatniego meczu AS Romy był zdecydowanie Felix Afena-Gyan. Piłkarz po zakończonym meczu czekał na prezent od Jose Mourinho. 

Ostanie spotkanie As Romy, które odbyło się w niedzielę, miało swoją gwiazdę. Felix Afena-Gyan wchodząc na boisko, odmienił losy spotkania. Strzelając dwie bramki dał zwycięstwo swojej drużynie w pojedynku z Genoą.

Po strzeleniu gola piłkarz podbiegł do trenera, który siedział na ławce. Piłkarz założył się z Mourinho przed spotkaniem, że jeśli strzeli bramkę, to ten kupi mu nowe buty.

Obiecałem, że kupię Felixowi buty, które naprawdę lubi, które są naprawdę drogie. Kosztują 800 euro, więc podbiegł i powiedział mi, żebym nie zapomniał. W poniedziałek pierwszą rzeczą, którą zrobię to kupię mu buty

 

Napastnik z Ghany zawdzięcza portugalskiemu szkoleniowcu bardzo dużo. To właśnie „The Special One” wprowadził Ghańczyka do pierwszego zespołu stołecznej ekipy i zaufał napastnikowi niemal od pierwszych minut. Wprowadzenie go w meczu z Genoą dało im zwycięstwo.

Mourinho to wspaniała osoba, wspaniały menedżer i wspaniały trener. Każdego dnia daje motywację do nauki. Bardzo się cieszę, że on tu jest

Wracając do Rzymian warto zaznaczyć, że ich gra nie jest stabilna. Wygrana w miniony weekend była pierwszą od 27 października. W tabeli okupują 5 miejsce z dorobkiem 22 punktów.

Udostępnij:

Facebook
Twitter