Mahir Emreli blisko nowego klubu?

Mahir Emreli to jedno z najgłośniejszych nazwisk w Polskich i Azerskich gazetach. Nie powinno to nikogo dziwić. Wszystko to spowodowane bowiem tym, że prawie na pewno z Legii Warszawa ten zawodnik odejdzie. W kontekście 24-latka wymieniano już kilku potencjalnych nabywców. Teraz media podają kolejne opcje ucieczki z Polski dla tego napastnika.

Kilka tygodni po ataku w LTC, klub został poinformowany, że Emreli chce rozwiązać kontrakt. Po tym nie stawił się na testach medycznych i badaniach. Dodatkowo postanowił, że nie wyleci z zespołem na zgrupowanie w Dubaju. Przyszłości po takich zachowaniach on z pewnością już nie ma.

Nie może on jednak narzekać na brak zainteresowana ze strony innych klubów. W kontekście do przyszłości Azera wymieniano już takie kluby jak: Dynamo Zagrzeb, Schalke 04, Ferencvárosi, czy też Leicester City. Teraz sportinfo.az informuje o kolejnym potencjalnym nowym klubie tego zawodnika.

Dwaj tureccy giganci mają być w tej chwili głównymi faworytami do pozyskania napastnika Legii Warszawa. Chodzi tu o Galatasaray i Basaksehir. Zdaniem wcześniej wspomnianego serwisu, Mahir Emreli rozmawiał już nawet z przedstawicielami tych zespołów i jest zdecydowany, aby odejść właśnie w jedno z tych miejsc.

W klubie ze stolicy Polski wiązano z nim duże nadzieje. Jak pokazał czas, ta przygoda dobrze się nie skończyła. W Legii zagrał 33. razy, zanotował 11. trafień i dwa razy asystował. W Lidze Europy jego gra nie wyglądała źle, natomiast gorzej, jeżeli chodzi o Ekstraklasę. Tam, tak jak cała drużyna „wojskowych” grał przysłowiowy „piach”.

 

 

Więcej o Mahiru Emrelim i jego odejściu:

Mahir Emreli – azerski bajerant – (futbolinfo.pl)

Udostępnij:

Facebook
Twitter