Ligue 1: Ciąg dalszy problemów Bordeaux. Laurent Koscielny odsunięty od składu

RMC Sport poinformowało, że Laurent Koscielny, Paul Baysse oraz Mehdi Zerkane zostali odsunięci od pierwszego zespołu Girondins de Bordeaux. To reakcja na słabe wyniki klubu w obecnym sezonie.

Laurent Koscielny odsunięty od pierwszej drużyny Bordeaux:

Ogólna dyspozycja Bordeaux w lidze

Powiedzieć, że sytuacja klubu z Bordeaux jest ciężka, to jak absolutnie nic nie powiedzieć. Podopieczni trenera Vladimira Petkovicia, w lidze zajmują dopiero 17. miejsce, mając przy okazji rozegrany mecz więcej od depczącego im po piętach Lorient. Bezradność 6-krotnego Mistrza Francji widać było doskonale w ostatnim meczu z Olympique Marsylia. Les Girondins nie stworzyli realnego oporu gościom, którzy w mocno osłabionym składzie wygrali 1:0 po golu Cengiza Undera.

Laurent Koscielny- problem drużyny?

Najmocniej całą sprawę odczuł kapitan zespołu i jeden z jego liderów- Laurent Koscielny. Francuz zarabia w Bordeaux najwyższe wynagrodzenie, czego nie przekłada na swoją grę i delikatnie mówiąc, w tym sezonie zawodzi oczekiwania. W związku z tym, dzisiaj do mediów dotarła wiadomość, że działacze klubu odsunęli Koscielnego od gry w pierwszym zespole. W ten sposób prawdopodobnie prezes i inne wysoko postawione osoby próbują wywrzeć na byłym obrońcy między innymi Arsenalu presję odnośnie rozwiązania kontraktu. Obecna umowa klubu z piłkarzem obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku i raczej nie zapowiada się na jej przedłużenie.

Oprócz wielokrotnego reprezentanta Francji podobną karę otrzymali także Paul Baysse oraz Mehdi Zerkane.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter