Lewandowski trafi do PSG? Paryżanie oferują ogromne pieniądze

W czerwcu przyszłego roku kontrakt Roberta z Bayernem kończy się. Największe kluby na świecie są zainteresowane Polakiem. Według dziennikarzy sportowych Lewandowski znalazł się na celowniku Paris Saint Germain. Jak informuje portal „Sportowy24.pl” paryżanie oferują dwuletnią umowę i ogromną pensję.

Lewandowski na celowniku PSG:

Jak podaje Adam Godlewski z „Sportowy24.pl” działacze drużyny ze stolicy Francji chętnie widzieliby Roberta w swoim klubie. Polak miałby zająć miejsce Mbappe, który prawdopodobnie latem odejdzie do Realu Madryt. Zdaniem dziennikarza na stole reprezentanta Polski leży kontrakt, na mocy którego zarabiałby 35 milionów euro. Taką samą kwotę zarabia Lionel Messi. Lewandowski ma propozycję dwuletniej umowy z opcją przedłużenia o rok, jeśli spełniłby niektóre warunki.

Jeśli takie warunki faktycznie zostały zaproponowane „Lewemu” i jego menadżerowi przez PSG, trudno się spodziewać, że kiedykolwiek napastnik dostałby jeszcze więcej pieniędzy. Obecnie Lewandowski zarabia 21 milionów euro rocznie w Bayernie Monachium. Jego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu 2022/2023. Jednakże Bawarczycy na pewno zaproponują 33-latkowi nową, lepszą umowę. Die Roten za wszelką cenę chcą kontynuować współpracę z napastnikiem. Uli Hoeness-były prezydent klubu z Monachium ostatnio wypowiadał się w superlatywach o Robercie.

Obecnie Bayern znajduje się na pierwszym miejscu w tabeli Bundesligi z przewagą dziesięciu punktów nad drugą Borussią. Lewandowski na tym etapie sezonu ma już 30 bramek. Świetny dorobek Polaka.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter