Legia Warszawa ma zamiar pozyskać piłkarza z 2 ligi

Legia Warszawa jest blisko pozyskania Ramila Mustafajewa z drugoligowej Stali Rzeszów.

Jak donosi portal „Meczyki.pl”, Legia Warszawa stara się o sprowadzenie piłkarza Stali Rzeszów. Mistrzowie Polski nie kończą zakupów w zimowym okienku na zakontraktowaniu Patryka Sokołowskiego. Obecnie mówi się o przenosinach Ramila Mustafajewa oraz Pawła Wszołka. Ten pierwszy to młody utalentowany zawodnik, który w tym sezonie w 13 spotkaniach zdobył 3 bramki. 18-letnim pomocnikiem interesuje się również Lechia Gdańsk, lecz to klub ze stolicy wydaje się być bliżej podpisania Rosjanina.

Mustafajew od dawna mieszka w Polsce i stara się o obywatelstwo. Jako 10-latek grał już w zespołach z Warszawy takich jak Talent Targówek. Rosjanin trafił do Stali Rzeszów w 2019 roku. Udało mu się przebić do pierwszej drużynie, w której dość często występował w obecnym sezonie.

Jak widać „Wojskowi” nie tylko starają się sprowadzać doświadczonych ligowców, ale ich celem jest również pozyskiwanie młodych talentów, którzy mogli by rozwijać się w chociażby drugiej drużynie.

Ostatnio coraz częściej mówi się również o powrocie Pawła Wszołka na Łazienkowską. Legia musi się wzmocnić z uwagi na ich aktualną pozycję w tabeli. Mistrzowie Polski mieli problemy kadrowe, co przełożyło się na fatalną dyspozycję w Ekstraklasie. Do tej pory Styczeń przyniósł im wiele zmian. Na stanowisku dyrektora sportowego zatrudniono legendę Legii – Jacka Zielińskiego. 

Nawet jeśli Mustafajew nie przebije się do pierwszej drużyny to i tak mając możliwość grania w drugim zespole warszawskiego klubu, może się bardzo rozwinąć.

Udostępnij:

Facebook
Twitter