Legia otrzymała ofertę za Mahira Emreliego?!

Wszystko wskazuje na to, że Mahir Emreli pożegna się z Legią Warszawa. Mimo iż jego kontrakt z mistrzem Polski trwa do 30 czerwca 2023 roku, ciężko wyobrazić sobie, aby ten został na Łazienkowskiej 3. To jest już pewne. To definitywny koniec związku Legia-Emreli. Mimo iż zainteresowanych nie brakowało, żadnych konkretów nie było. Aż do dziś…

Przez pamiętną akcję w autokarze, kiedy grupka „kibiców” postanowiła wtargnąć do środka i „wymierzyć sprawiedliwość” na poszczególnych piłkarzach, Mahir Emreli wraz ze swoimi agentami i prawnikami starali się o rozwiązanie kontraktu z „Wojskowymi”. Reakcja Legii była błyskawiczna. Władze się na to oczywiście nie zgodziły, z powodu chęci zarobienia na nim jakichkolwiek pieniędzy.

Najwięcej mówiło się o zainteresowaniu Dinama Zagrzeb czy İstanbulu Basaksehir. Oba te kluby nie były jednak skłonne do tego, aby wyłożyć za napastnika jakiekolwiek pieniądze. Na swoim Twitterze, turecki dziennikarz, Ertan Süzgün przedstawił nowy klub, który wykazuje zainteresowanie 24-latkiem. Chodzi o Sivasspor. W przeciwieństwie do wcześniej wspomnianych ekip tutaj została złożona oficjalna oferta. Nie są wiadome jeszcze żadne szczegóły na jej temat. Samo podejście władz „Wojskowych” do niej, również nie jest znane.

Początek Mahira Emreliego na Łazienkowskiej był świetny. Legia sprowadziła go w lipcu 2021 roku z Qarabağu FK. Na starcie strzelał, jak na zawołanie i był kluczową postacią w europejskich pucharach. Każdy pamięta jego świetne występy przeciwko Bodo/Glimt, czy też Leicester City. O ile tam wyglądało to dobrze, o tyle jego postawa w Ekstraklasie była daleka od ideału. W Legii zagrał 33. razy. W tych meczach strzelił 11. bramek i zanotował dwie asysty.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter