Kylian Mbappe może zarobić fortunę w PSG!

Kylian Mbappe chce jak najszybciej dołączyć do Realu Madryt. Jego obecny klub nie chce jednak do tego dopuścić i chce skusić go ogromną gażą.

Katarscy właściciele PSG wciąż głowią się jak przekonać do siebie gwiazdę reprezentacji Francji. Kylian Mbappe marzy o dołączeniu do Królewskich i jego plan mógłby się ziścić już tego lata. Drużyna z Madrytu od wielu lat stara się przekonać zarówno go, jak i klub z Paryża do transferu. Za każdym razem ekipa z Parku Książąt odmawiała niebotycznych kwot proponowanych przez Fiorentino Pereza.

Od czerwca kontrakt 23-latka z PSG wygasa, stąd może on już od stycznia, negocjować z innymi zespołami. W między czasie Katarczycy starają się go do siebie przekonać coraz to większą pensją. Mówi się o tym, że Francuz mógłby liczyć na kontrakt do 2024 roku z rocznym wynagrodzeniem wynoszącym 40 milionów euro. Jest to kwota dwa razy większa, niż proponuje Real Madryt. Mbappe stałby się najlepiej zarabiającym piłkarzem w drużynie Paryżan. Jego zarobki byłyby dużo większe niż chociażby takich gwiazd, jakimi są Leo Messi i Neymar.

W tym momencie wszystko jest w rękach 23-latka. Ma on propozycje od obu ekip, musi jednak wybrać pomiędzy fortuną a marzeniami. Sam Zlatan Ibrahimović jakiś czas temu w rozmowie z Francuzem doradził, aby ten dołączył do Królewskich, jeśli chce mieć wspaniałą karierę. Mbappe jest już Mistrzem Świata, ale z Realem mógłby sięgać po trofea w Hiszpanii, jak i zdobyć upragnioną przez wszystkich Ligę Mistrzów.

Udostępnij:

Facebook
Twitter