Kylian Mbappe coraz bliżej nowego klubu!

Telenowela pod tytułem „Kylian Mbappe w Realu Madryt” ciągnie się już od dłuższego czasu. Co roku powraca temat ściągnięcia utalentowanego Francuza do „Królewskich”. Teraz realizacja tego wszystkiego jest bliższa niż kiedykolwiek!

23-latek wciąż zwleka z podpisaniem kontraktu, który kończy mu się dokładnie 30. czerwca tego roku. Znając ambicje i pragnienia piłkarza, można rzec, iż na pewno umowa nie zostanie przedłużona. Z racji, że jeszcze pół roku zostało do końca sezonu, Francuz może rozmawiać z nowym pracodawcą, a po sezonie się tam przenieść.

„Królewscy” prowadzili gorączkowe próby, aby sprowadzić mistrza świata w minionym okienku transferowym. Władze PSG konsekwentnie odrzucali jednak wszelkie oferty madrytczyków. Finalnie piłkarz ten pozostał więc w stolicy Francji. Obecnie już nic od „Paryżan” zależne w tym temacie nie będzie.

„Wolny. Kylian Mbappe może po północy podpisać kontrakt z Realem Madryt. Napastnik chce poczekać z potwierdzeniem na dwumecz w Lidze Mistrzów” – można było ujrzeć we wczorajszym wydaniu dziennika „AS”.

Kylian Mbappe
Okładka dziennika „AS” z dnia 31.12.2021

 

Jak wiemy PSG, zmierzy się, właśnie z Realem Madryt w 1/8 Ligi Mistrzów. 15. lutego wicemistrzowie Francji podejmą „Królewskich” na Parc des Princes. Rewanż odbędzie się 9. marca na Santiago Bernabeu.

Mimo zaledwie 23. lat na karku Kylian Mbappe uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników na świecie. Do swojego obecnego klubu przyszedł w 2017 r. z AS Monaco. W PSG, do tej pory zagrał 195. razy, zaliczył 147. bramek, a 76. razy asystował.

Udostępnij:

Facebook
Twitter