Kiedy Ralf Rangnick zadebiutuje w Manchesterze United?

Poważne angielskie źródła nie mają już wątpliwości. Ralf Rangnick zostanie tymczasowym menadżerem Manchesteru United. Debiut przypadnie na potyczkę z Arsenalem.

Wczoraj ukazała się informacja w The Athletic, że do końca sezonu tymczasowym menadżerem Manchesteru United zostanie Ralf Rangnick. Dziś z kolei angielskie media donoszą, że 63-letni Niemiec uzyskał pozwolenie od Lokomitwu Moskwa na podjęcie nowej pracy na Wyspach Brytyjskich. Ralf Rangnick był doradcą w klubie z Moskwy. W Rosji niezbyt dobrze przyjęto wczorajsze doniesienia. Kibice uznają 63-letniego Niemca za niesłownego. Miał być projekt na lata, a nie dotrwał nawet do lata…

https://twitter.com/ManUtd_PL/status/1464179998009569282

W niedzielę podczas wyjazdowego meczu z Chelsea na Stamford Bridge Manchester United poprowadzi jeszcze Michael Carrick.  Będzie to drugi mecz Manchesteru z Carrickiem na ławce. W debiucie wygrali 2:0 z Villarreal w Lidze Mistrzów. W poniedziałek powinna odbyć się oficjalna prezentacja byłego trenera Hoffenheim czy Schalke 04. Debiut przypadnie na mecz z Arsenalem na Old Trafford, który zostanie rozegrany 2 grudnia 2021 roku.

Udostępnij:

Facebook
Twitter