Kącik Fantasy. GW8

Po weekendzie bez Premier League czas na restart, choć też nieco okrojony. W tym tygodniu swojego meczu nie rozegrają jeszcze Brighton, Crystal Palace, Chelsea, Liverpool, Manchester United i Leeds.

Free hit?
Kiedy jak nie teraz? Uważam, że nie będzie lepszego momentu na użycie 'free hita’ niż teraz. Sześć klubów nie gra swoich meczy, a my możemy na tym skorzystać. Pozbyć się zawodników nie grających, a na ich miejsce zaprosić do składu nowe twarze.

Dobrymi opcjami do składu będą Aleksandar Mitrović grający przeciwko Nottingham. Kieran Trippier, który zmierzy się z Bournemouth oraz Richarlison, który może zastąpić Sona w pierwszym składzie. 'Free hit’ na tych zawodnikach jest jak najbardziej uzasadniony. Pamiętajmy, że możemy go użyć raz w sezonie!

Kto na kapitana?
Tutaj bez zaskoczeń, bo Erling Haaland się nie zatrzymuje. Obrona Wolves jest bardzo szczelna i może sprawić trudność Norwegowi, lecz kto jak kto, ale Erling potrafi strzelić gola z każdej piłki. Jeśli jeszcze nie zakupiliście Haalanda to serdecznie polecam jego zakup.

Inną opcją jest Harry Kane, który zagra przeciwko Leicester City. Ważnym faktem do odnotowania jest bilans bramkowy „Lisów”. Drużyna Brendana Rodgersa jest ekipą, która jako druga straciła najwięcej bramek w całej lidze.