Kącik Fantasy. GW37

Już przedostatnia kolejka Premier League w tym sezonie. Mistrza już poznaliśmy, spadkowiczów poznajemy, a sytuacja z pucharami dalej nie rozstrzygnięta. Brighton, Tottenham oraz Aston Villa zawalczą o grę w Lidze Konferencji w przyszłym roku.

Kogo na differentiala?
Julio Enciso- w ostatnich pięciu spotkaniach zanotował dwie bramki oraz dwie asysty pokazując przy tym siłę ofensywną drużyny De Zerbiego. Kosztuje zaledwie 4.6m.

Julian Alvarez- finał Ligi Mistrzów tuż tuż, a mistrzostwo Anglii jest na wyciągnięcie ręki. Z tych oto powodów Julian dostanie więcej szans niż to było dotychczas, co może nam zwrócić jego kupno. Dobry zmiennik za Toneya.

Heung Min-Son- wiemy, że w kluczowych momentach sezonu Tottenham potrafi się spiąć i ugrać miejsce w czubie tabeli. Tak i też będzie w tym roku i miejmy nadzieję, że za sprawą pięknego koreańczyka

Kogo na kapitana?
Erling Haaland- czy tutaj trzeba coś komentować?

Luke Shaw- najbliższe spotkania z Bournemouth oraz Chelsea napawają optymizmem i zachowaniem dwóch czystych kont

Bruno Fernandes- czarne chmury przelatują nad Old Trafford, wizja przegrania TOP4 z Liverpoolem jest dodatkową motywacją dla graczy Erika Ten Haga. Bruno od przerwy na reprezentację stworzył swoim kolegom 12 „big chances” z czego wykorzystali tylko dwie.