Kącik Fantasy. GW31

Już tylko siedem kolejek zostało do zakończenia sezonu. Czas gonić rankingi i decydować się na finalny skład. Żeby spotkań było mało to dochodzą do tego jeszcze mecze Ligi Mistrzów, a zawodnicy jak to przystało na końcówkę sezonu, nie pomagają swoim właścicielom.

Kogo kupić na GW31?

Michael Olise-został gwiazdą ostatniego spotkania z Leeds, w którym zanotował aż trzy asysty. Od paru kolejek pokazuje, że te trzy asysty nie wzięły się z przypadku tylko z jego bardzo dobrej dyspozycji. Przed nim spotkania z Southampton, Evertonem, Wolves i West Hamem, więc liczę na podtrzymanie formy.

Erling Haaland i Harry Kane- to duet niezawodny. Dwóch najlepszych napastników ligi za jedyne 24 miliony. Norweg zagra z dramatycznie słabym Leicester, natomiast Anglik sprawdzi nieszczelność defensywy Bournemouth. W takich sytuacjach powinny być do dania dwie opaski kapitańskie.

https://twitter.com/premierleague/status/1645888431501762566

Kto na kapitana?
Tutaj wybór jest bardzo prosty. Kiedy w lidze mamy takiego potwora jak Haaland to problem opaski rozwiązuje się sam. Jednak gdybyśmy chcieli zaryzykować to mamy tutaj parę propozycji.

Martinelli- Brazylijczyk w siedmiu z ośmiu poprzednich spotkań nie zanotował blanka, a gdyby tego było mało to w ostatniej kolejce zdobył, aż 13 punktów.

Grealish- kiedy dasz mu wolną rękę to zacznie udowadniać swoją wartość. Zawsze był efektowny, teraz jest także efektywny. W dwóch ostatnich kolejkach zdobył łącznie 24 punkty, a teraz jest najczęściej transferowanym zawodnikiem na kolejkę numer 31.

https://twitter.com/JackGrealish/status/1645902609939861504