Kącik Fantasy. GW25

Już w tej serii gier, aż cztery drużyny nie wybiegną na murawę, a cztery inne będą mieć podwójną kolejkę. Szykuję się nam jedna z cięższych kolejek w której bez głębszego zanalizowania tematu będzie bardzo ciężko ugrać dobre punkty.

Drużyny z DGW:

Arsenal – Leicester, Everton
Everton – Aston Villa, Arsenal
Liverpool – Crystal Palace, Wolves
Wolverhampton – Fulham, Liverpool

Drużyny bez spotkania:

Brentford, Brighton, Manchester United, Newcastle

Kogo kupować?
Z całego serca polecam wam potrojenie/podwojenie Arsenalu i Liverpoolu. Ktoś może powiedzieć, że ten Liverpool dostał 2:5 na Anfield od Realu i morale będą nie te. Ale spokojnie, bo w lidze nie będą grać z kolejnym Realem Madryt tylko z drużynami o parę klas słabszych.

Mimo, że forma ofensywna gwiazd Liverpoolu jest mocno na bakier to i tak musimy im dać szansę. Osobiście w swoim składzie mam Nuneza i mocno zastanawiam się nad Gakpo.

Jakie różnice?
Pierwszą różnicą dla mnie jest Julian Alvarez.

W składzie „Obywateli” jest możliwa większa rotacja przez środowy mecz w Lipsku. Jeśli Haaland zostanie posadzony na ławce to Alvarez wyjdzie w pierwszym składzie. A wątpię, aby Pep żyłował swoje największe gwiazdy na mecz z Bournemouth.

Na drugą różnicę wybrałem Cody’ego Gakpo.

https://twitter.com/goal/status/1625243114607636482

Zawodnik, który z pewnością jeszcze przyniesie uśmiech i radość na Anfield. Cody już zdążył pokazać zalążek jego prawdziwego potencjału po trafieniu do siatki w dwóch kolejnych ligowych meczach. Od debiutu do teraz ma najwyższe XGI(2.38), przoduje w strzałach na bramkę (13) oraz jest najlepszym strzelcem Liverpoolu (2 gole). W ostatnich pięciu meczach miał cztery duże szanse, które zamienił na dwie bramki.