Isco w Premier League?

Przygoda Isco z Realem Madryt miała swoje lepsze i gorsze momenty. Niestety ostatnie kilka lat zdecydowanie trzeba zaliczyć na minus. Zawodnik ten poprzez dużą konkurencję praktycznie nie miał szans do tego, aby grać. Jego przyszłość w drużynie „Królewskich” jest już policzona. Z racji, iż jego kontrakt z liderem La Liga wygasa po trwającym sezonie, 29-latek na pewno opuści klub.

Problemem Isco był zawsze fakt, iż nie wzbudzał on zbyt dużego zainteresowania ze strony innych klubów. „Królewscy” chcieli pozbyć się tego zawodnika, natomiast zwyczajnie nie było chętnych. Dziennik „AS” informuje o prawdopodobnym ruchu Hiszpana. Podobno został on zaoferowany Tottenhamowi.

Menedżer „Kogutów”, Antonio Conte szuka wzmocnień ofensywy i piłkarzy, którzy mogą dać mu więcej rozwiązań w rozegraniu piłki. Takim profilem zawodnika zdecydowanie można nazwać Isco. Potrzebne jest również znalezienie zastępstwa dla Dele Alliego, który najprawdopodobniej pożegna się z Londynem. Hiszpan gra na tej samej pozycji.

W Realu Madryt Isco zagrał 344. razy. W tym czasie został autorem 52. bramek, a na dodatek 56. razy asystował. Obecny sezon jest dla niego bardzo pechowy. Zawodnik ten opuścił dużą ilość spotkań z powodu problemów zdrowotnych. Hiszpan zaledwie dwukrotnie wybiegał na boisko od pierwszej minuty. Wiadomo, że Ancelotti nie widzi go w swojej układance. Zresztą Włoch już publicznie o tym zakomunikował.

Udostępnij:

Facebook
Twitter