Greenwood na wolności! Nowe informacje ws. Anglika

Greenwood ma ogromne problemy po tym co wyszło na jaw parę dni temu. Jego partnerka opublikowała w sieci wstrząsające materiały i zdjęcia. Posądziła Anglika o liczne pobicia i gwałt. Jak donosi dziennikarz „Daily Mail”, Mike Keegan, piłkarz Manchesteru United został zwolniony za kaucją.

Co zrobił Greenwood? 

Materiały opublikowano na instagramie byłej partnerki skrzydłowego. Znalazły się tam zdjęcia i filmiki na których było widać liczne rany jego byłej dziewczyny. Co więcej, w internecie wstawione zostało również nagranie na którym słychać, jak młody Anglik zmusza swoją kobietę do aktywności seksualnej. Po tych oskarżeniach piłkarz od razu poniósł konsekwencje. Manchester United, czyli jego obecny klub, opublikował informację, w której informuje, że 20-latka odsunięto od składu. Warto również dodać, że piłkarza usunięto z popularnej gry FIFA 22. Aczkolwiek to nie koniec kłopotów wychowanka „Czerwonych diabłów”, piłkarza zatrzymano pod zarzutem gwałtu i stosowania gróźb karalnych. Początkowo jedynie do złożenia wyjaśnień, później zdecydowano się jednak na przedłużenie jego aresztu.

Mason Greenwood filmed inhaling hippy crack before antics on England duty - Mirror OnlineThe Mirror

Po dotychczasowych dochodzeniach aresztowano go pod zarzutem napaści na tle seksualnym i groźby śmierci. Areszt przedłużono w celu zebrania większej liczby informacji – poinformował przedstawiciel policji.

Teraz sytuacja kompletnie uległą zmianie. Jak informuje dziennikarz „Daily Mail”, Mike Keegan, piłkarz wyszedł na wolność po wpłaceniu poręczenia majątkowego. Jednakże to nie oznacza końca problemów Anglika. Greenwood został zwolniony za kaucją, w oczekiwaniu na dalsze śledztwo. Manchester United do czasu wyjaśnienia sprawy odsunął Greenwooda od treningów z pierwszym zespołem. Co więcej, Manchester United zastanawia się nad rozwiązaniem kontraktu ze swoim wychowankiem.

Udostępnij:

Facebook
Twitter