France Football rozda dziś wieczorem dwie zupełnie nowe nagrody – Jak się to ma do złotej piłki dla Lewandowskiego?

Dosłownie kilka chwil temu na oficjalnych mediach France Football ogłoszono niepoodziewaną wiadomość. Kilka godzin przed galą dostaliśmy niesamowicie istotną informację odnośnie jej przebiegu. Jak się okazuje poza znanymi już dobrze standardowymi nagrodami rozdawanymi na gali, mają pojawić się dwa nowe, tajemnicze wyróżnienia.

Media snują wszelkie spekulację na temat tego, czym mają być owe nagrody. Według niektórych jedna z nich może trafić nawet do Roberta Lewandowskiego. Ma być ona bowiem związana z brakiem gali w poprzednim roku z powodu pandemii koronawirusa.  Pojawiają się nawet przesłanki, że fakt ten stanowi dowód na zwycięstwo Leo Messiego w dzisiejszym plebiscycie. Gdyby Argentyńczyk zdołał wygrać, kapitan reprezentacji Polski mógłby otrzymać coś w rodzaju nagrody pocieszenia połączonej ze Złotą Piłką za poprzedni rok, która niewątpliwie się mu należała.

Są to jednak jedynie spekulację, a rzeczywisty obraz dwóch nowych wyróżnień poznamy już za kilka godzin. Bardzo możliwe, że okaże się to czymś zupełnie innym. Przykładowo, portal FCBarca.com, powołując się na zagraniczne media, donosi, że chodzi o wyróżnienia dla klubu roku i najlepszego strzelca roku. W szczególności to drugie trofeum niemsaowicie pasuje do profilu naszego rodaka. Standardowo rozdawano trzy trofea: Trofeum Jaszyna (dla najlepszego bramkarza), Trofeum Kopy (dla najlepszego gracza do lat 21) i tą najbardziej prestiżową – Złota Piłka 2021. Emocje z minuty na minutę są coraz większe.  Kto zgarnie nagrodę dla najlepszego piłkarza globu w tym roku – Lewandowski, Messi, a może jeszcze ktoś inny? Miejmy nadzieję, że dzisiejsza gala będzie dla nas wszystkich niezapomniana i wygra lepszy.

 

 

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter