Filip Mladenović rozstanie się z Legią Warszawa? Wymowny ruch piłkarza

Jak poinformował Piotr Koźmiński, Filip Mladenović właśnie związał się umową z Husseinem Algaaodem. To menedżer między innymi Josipa Juranovicia, który pomógł mu w realizacji transferu do Celticu.

 

Filip Mladenović tego sezonu z pewnością nie może zaliczyć do udanych. Jest cieniem samego siebie. Rok temu jeszcze mogliśmy dywagować na temat tego, czy Serb jest jednym z najlepszych piłkarzy Ekstraklasy, a obecnie nawet nie wyróżnia się wśród zawodników warszawskiej Legii. To z pewnością zaczęło niepokoić swego czasu Czesława Michniewicza, teraz prawdopodobnie zaczyna martwić Marka Gołębiewskiego. Być może sam 30-latek nie czuje się komfortowo przy Łazienkowskiej i dlatego szuka nowego pracodawcy zmieniając tym samym menedżera.

Trzeba sobie zadać niemniej jedno pytanie – jaki kierunek miałby obrać lewy obrońca mistrza Polski z sezonu 2020/21? Może Hussein Algaaod pomoże mu przenieść się do Glasgow, gdzie reprezentowałby barwy Celticu u boku byłego już piłkarza Legii Josipa Juranovicia? Tego nie wiemy, pozostaje nam czekać na obrót spraw.

 

 

Oczywiście istnieje możliwość, że zmiana menedżera nie ma nic wspólnego ze zmianą zespołu przez reprezentanta Serbii, aczkolwiek pewne jest jedno – taki ruch ze strony piłkarza daje bardzo wiele do namysłu.

30-latek w tym sezonie wystąpił w 10 spotkaniach PKO BP Ekstraklasy, przy czym zanotował dwie asysty. Gdybyśmy mieli to zestawić z poprzednim sezonem, ten bilans wygląda koszmarnie. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że jesteśmy dopiero niemalże w połowie sezonu polskiej ligi, aczkolwiek nie jest to na pewno zadowalający wynik jak na możliwości Serba. Dla porównania w sezonie 2020/21 Mladenović wystąpił w 29 spotkaniach, strzelił siedem bramek i sześć razy asystował kolegom z drużyny.

Udostępnij:

Facebook
Twitter