Ferran Torres blisko FC Barcelony!

Ferran i Barcelona bez wątpienia mają się ku sobie. Podczas transferu Hiszpana do Manchesteru City, klub z Katalonii również miał go na oku. Bitwę o skrzydłowego wygrała jednak niebieska część Manchesteru.

Ferran Torres i Barcelona, jak to się do siebie ma?

Odkąd Xavi przybył do klubu bardzo naciska na sprowadzenie skrzydłowego. Jak się okazuje, jego życzenia mogą zostać wkrótce spełnione.

Fernando Polo informuje, że Torres chce dołączyć do Barcelony, a sam proces przebiega pomyślnie. Hiszpan miał bowiem poprosić o odejście 21-latka do ”Dumy Katalonii” Pepa Guardiolę, a ten rzekomo się na to zgodził pod warunkiem porozumienia się między klubami.

Według Ramiro Aldunate, agent Ferrana już jakiś czas temu był w Barcelonie i zawarł wstępne porozumienie z klubem.

Czy pomysł: Ferran Torres w Barcelonie jest realistyczny?

Piłkarz w City nie otrzymuje za wiele minut. Przez między innymi sprowadzenie Jacka Grealisha, czy też wspaniałą w ostatnim czasie formę Phila Fodena, ten ruch wydaje się być bardzo realistyczny.

Media informują, że Ferran Torres do Barcelony trafi już w zimowym okienku transferowym. Piłkarz jest dobrej myśli i chce zmienić otoczenie, dlatego prawdopodobnie już niedługo będziemy oglądać Ferrana w nowych barwach.

Udostępnij:

Facebook
Twitter