Dybala przenosi się na wyspy?

Paulo Dybala nie doszedł do porozumienia z Juventusem w kontekście nowej umowy. Niewątpliwie Argentyńczyk w ostatnich lat wyrósł na jedną z największych gwiazd bianconerich. Bezsprzecznie utrata napastnika będzie wielkim ciosem dla Juventusu. Media z Włoch donoszą, że Dybalą interesuje się gigant z Premier League.

Jakiś czas temu media obiegły informacje o tym, że Dybala doszedł do porozumienia z Juventusem dotyczącym nowego kontraktu. Argentyńczyk miał zarabiać więcej w Starej Damie. Z najnowszych informacji przekazywanych przez Tuttomercatoweb Juventus znacznie obniżył ofertę nowego kontraktu dla Argentyńczyka ,a do rozmów ma wrócić w lutym.. Informację te wtóruje Corierre dello Sport mówiąc, że między klubem, a piłkarzem zapanował „mróz”.

Dybala ma być także sfrustrowany zasadami kontraktu. Wcześniej zarząd zaproponował mu czteroletni kontrakt oraz wypłatę wynoszącą osiem milionów euro + bonusy. Teraz się mówi, że Juventus wycofał tę ofertę, a do rozmów ma wrócić po zamknięciu okienka transferowego. Wiele w tej sprawie ma zmienić ewentualne sprowadzenie serbskiego napastnika Fiorentiny – Vlahovica.

Według informacji z włoskich dziennikarzy zarząd Starej Damy chce zaproponować argentyńczykowi nowy kontrakt. Dybala miałby zarabiać nie więcej niż siedem milionów Euro rocznie w umowie obowiązującej na trzy lata.

Dybala trafi do Anglii?

Zwroty akcji w kontekście wygasającej umowy Dybali sprawia, że Argentyńczyk jest na celowniku gigantów z Premier League. Wciąż niejasna jest przyszłość Mohameda Salaha. Bezwątpienia Jurgen Klopp widziałby Dybalę w ataku Liverpoolu gdyby Egipcjanin opuścił Anfield. Sytuację ma obserwować także Pep Guardiola, a obecny mistrz Włoch – Inter – wyraził już zainteresowanie usługami Argentyńczyka. Sam Dybala ma optować nad zmianą środowiska.

Udostępnij:

Facebook
Twitter