Dejan Kulusevski w Tottenhamie? Prace nad ofertą trwają

Jak poinformowało „The Athletic„, Tottenham pracuje nad ofertą kontraktu dla Dejana Kulusevskiego z Juventusu. W grę wchodzi wypożyczenie z opcją wykupu

Dejan Kulusevski w Tottenhamie?:

Dejan Kulusevski w Juventusie

Szwed w obecnym sezonie jest postacią raczej drugoplanową. Nie zyskał uznania Massimiliano Allegriego i większość występów notuje w roli rezerwowego. Mimo to w Serie A udało mu się strzelić gola i trzy razy asystować.

Z zespołem z Allianz Stadium Dejan Kulusevski związał się umową do 2025 roku, więc cena za utalentowanego napastnika mogłaby być zbyt wysoka dla wielu klubów. Stąd pomysł wypożyczenia.

Zainteresowanie Tottenhamu

Kulusevski jest piłkarzem bardzo młodym (21 lat) i wykazuje duży potencjał, dlatego mimo słabszego momentu w dalszym ciągu przyciąga uwagę czołowych klubów.

Jednym z zainteresowanych ma być podobno Tottenham, który skłania się ku wypożyczeniu skrzydłowego do końca sezonu. Po tym okresie „Kogutom” przysługiwałoby prawo do wykupu piłkarza za określoną kwotą.

Aktualnie trenerem londyńskiego zespołu jest Antonio Conte, który mógłby być zainteresowany usługami byłego gracza Parmy, który wpisuje się w jego styl taktyczny.

Udostępnij:

Facebook
Twitter