Piłkarz Manchesteru United zaprasza kibica na mecz przez Twittera

Diogo Dalot, piłkarz Manchesteru United jest w ostatnich dniach na ustach kibiców. Portugalczyk znakomicie spisywał się w meczach z Arsenalem i Crystal Palace, a ponadto zaskarbił sobie sympatię obserwatorów na całym świecie.

Historia, która chwyta za serce zaczęła się od starcia Manchesteru United z Arsenalem. Ojciec zabrał syna na Old Trafford by ten mógł zobaczyć z bliska po raz pierwszy mecz piłkraski. Pech chciał, że młody fan piłki przeżył na tym meczu niezbyt przyjemne chwile. Z sektora zajmowanego przez fanów Arsenalu poleciała moneta, która wylądowała na głowie chłopaka. Ojciec opisał całą sytuację na Twitterze, a na ów post odpowiedział Diogo Dalot.

Portugalczyk zaprosił obu kibiców na kolejny mecz Manchesteru United, który zostanie rozegrany na Old Trafford. Miejmy nadzieję, że chłopakowi nie zabraknie zamiłowania do piłki nożnej i nie zrazi się sytuacją jaka go spotkała za pierwszym razem.

Dalot w spotkaniu z Crystal Palace, w debiutanckim meczu pod wodzą Ralfa Rangnicka, spisał się doskonale. Raz po raz napędzał akcje Manchesteru United prawą flanką i kompletnie wyłączył z gry Wilfreda Zahę. Bez wątpienia Dalot razem z Alexem Tellesem zrobili pozytywne wrażenie na ekspertach i kibicach tego popołudnia.

Portugalczyk kolejną szansę na pokazanie się przed nowym menadżerem będzie miał w meczu Ligi Mistrzów już dziś wieczorem. Manchester United podejmie przed własną publicznością Young Boys Berno. Prawdopodobnie w tym meczu jednak wystąpią zmiennicy, o czym na konferencji prasowej wspomniał Rangnick. Choć Dalota jeszcze kilka tygodni temu nie można było uznać za gracza podstawowej jedenastki to dziś zmierza ku temu by być ważną postacią na Old Trafford. Niewątpliwie Portugalczyk staje przed olbrzymią szansą i tylko od jego postawy zależy czy to wykorzysta.

Udostępnij:

Facebook
Twitter