Czesław Michniewicz ogłosił swój sztab!

Czesław Michniewicz nieco ponad tydzień temu został zaprezentowany jako nowy selekcjoner reprezentacji Polski. Dziś były trener kadry U21, czy też Legii Warszawa ogłosił swój sztab, który został oczywiście zaakceptowany przez sam PZPN.

Wśród osób, które będą pracowały z nowym trenerem, nie brakuje zarówno ludzi, którzy współpracowali z jego poprzednikami, jak i nowych nazwisk. W 20-tce, znalazło się miejsce dla siedmiu dobranych:

  • Mirosław Kalita – asystent trenera
  • Kamil Potrykus – asystent trenera
  • Tomasz Muchiński – trener bramkarzy
  • Andrzej Dawidziuk – trener bramkarzy
  • Grzegorz Witt – trener przygotowania motorycznego
  • Karol Bortnik – trener przygotowania motorycznego
  • Robert Musiałek – analityk wideo

Duża część pozostała zaś bez zmian.

Nie uległo rewolucji stanowisko dietetyka, kucharza, kierownika technicznego, wraz z jego asystentem, czy też lekarza. Został na swoim miejscu również Jakub Rejmoniak, który pełnił funkcję techniczną w filmach. Z zespołem fizjoterapeutycznym zresztą podobnie. Rzecznikiem prasowym dalej będzie Jakub Kwiatkowski, a menadżerem od spraw logistycznych wciąż pozostanie Łukasz Gawrjołek. Niezmiennie kierownikiem technicznym będzie w tym sztabie Paweł Kosedowski.

„Już na pierwszej konferencji prasowej zapowiadałem, że oprę się w większości na współpracownikach z poprzedniej reprezentacji U-21, których znam doskonale. Sztab medyczny i administracyjny drużyny narodowej pozostanie bez zmian. To doświadczone i kompetentne osoby, z którymi również już współpracowałem w federacji” – skomentował swoje wybory trener Czesław Michniewicz

„Nowi”

https://twitter.com/LaczyNasPilka/status/1491374589934456834?s=20&t=7XEbpssHLnbRmi5Y8Z9pYg

Udostępnij:

Facebook
Twitter