Cristiano Ronaldo może opuścić Old Trafford! Jaki jest tego powód?

Był już „Ole’s At The Wheel„. Po zwolnieniu Norwega przyszła pora na Ralfa Rangnicka. Środowisko Manchesteru United pokładało w tym szkoleniowcu duże nadzieje, jednak nie widać żadnej poprawy. Media donoszą o grupkach w klubie, wielu piłkarzy ma być niezadowolonych z pracy Niemca w zespole. W tym gronie ma być również Cristiano Ronaldo, który może opuścić Old Trafford.

Jego decyzja ma się sprowadzić do tej, którą latem podejmą włodarze „Czerwonych Diabłów”. Wtedy piłkarski świat ma poznać szkoleniowca, który zastąpi pełniącego tymczasowo tę funkcję Ralfa Rangicka. Jak donosi „Daily Star”, Cristiano Ronaldo będzie chciał odejść z zespołu, jeśli nie zaakceptuje nowego trenera. Pod dużą presją będzie musiał pracować RIchard Arnold, który od 1 lutego 2022 zostanie dyrektorem generalnym. 

Kto zostanie nowym szkoleniowcem Manchesteru United?

W ciągu ostatnich miesięcy wiele nazwisk było łączonych z pracą w Manchesterze United. Ten sam portal pokusił się o wyselekcjonowanie czterech trenerów, których przyjście byłoby ich zdaniem równoznaczne z pozostaniem Cristriano Ronaldo.

Zinedine Zidane – Portugalczyk miał już okazję współpracować z tym szkoleniowcem za czasów swojej gry w Realu Madryt. Panom nie można odebrać znakomitej komunikacji, która mogłaby się przełożyć na grę Cristiano Ronaldo. Mauricio Pochettino – jedynym trenerem, z którym „CR7” nie miał okazji współpracować, jest Pochettino, obecny trener Paris Saint-Germain. Argentyńczyk był już wcześniej łączony z posadą w Manchesterze United i ponownie miał się znaleźć w gronie kandydatów przez rozpoczęciem lata. José Mourinho – mało prawdopodobna, lecz nadal możliwa opcja, to ściągnięcie Mourinho na Old Trafford. Pod tym względem kibice „Czerwonych Diabłów” mogliby się spierać, czy jest jakikolwiek sensu, by postawić na Portugalczyka. Carlo Ancelotti – ostatnim z wymienionych jest Carlo, który również prowadził Real Madryt w momencie występowania tam Cristiano Ronaldo.

Udostępnij:

Facebook
Twitter