Były reprezentant Polski trafił do szpitala. „Walcz”

Były reprezentant Polski Cezary Kucharski trafił do szpitala. Jak podaje Interia, stan 49-latka jest ciężki. Były zawodnik Legii Warszawa ostatnio przeszedł operację, po której zapadł w śpiączkę, z której nie wybudził się aż do teraz.

 

Czy Kucharski wyzdrowieje?

Ciężko powiedzieć, bo jednak my tu zajmujemy się sprawami stricte piłkarskimi, aniżeli medycznymi. Możemy podawać jedynie fakty, które powielają media. Zdaniem Interii Kucharski ostatnio zachorował i przeszedł operację w Hiszpanii. Został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną, w której przebywa do teraz.

Niepokój wprowadził już sam fakt, że bardzo aktywny na Twitterze 49-latek od kilkunastu dni nie udzielał się w mediach społecznościowych. A niepewność potęgują jeszcze wpisy jego przyjaciół.

Cezary Kucharski jako piłkarz

49-latek grał zawodowo w piłkę w latach 1989-2006. W tym czasie rozegrał 256 meczów w Ekstraklasie, w których zdobył 90 bramek. W dorobku ma także dwa zdobyte mistrzostwa Polski z Legią Warszawa. Reprezentował też barwy Orląt Łuków, Siarki Tarnobrzeg, Stomilu Olsztyn, Górnika Łęczna, szwajcarskiego FC Aarau, hiszpańskiego Sportingu Gijon oraz greckiego Iraklisu. W reprezentacji wystąpił w 17 meczach i zdobył trzy bramki. Wystąpił także na mistrzostwach świata w 2002 roku.

 

Po zakończeniu kariery został posłem na Sejm, a także przez kilka lat był agentem Roberta Lewandowskiego. W czwartek będzie obchodził 50. urodziny.

 

Udostępnij:

Facebook
Twitter