Barcelona zamierza dokonać transferu? Na celowniku były piłkarz Arsenalu

Przyjście Xaviego do „Dumy Katalonii’ miało posłużyć za odbudowanie klubu po katastrofie z Koemanem. Hiszpan ma na koncie wygraną w La Lidze i remis w Lidze Mistrzów. Blaugrana ma na celowniku byłego zawodnika Arsenalu. Za czasów gry w Premier League był jednym z lepszych pomocników na świecie i zachwycał swoimi zagraniami. Zresztą Mesuta Ozila chyba nikomu nie trzeba przedstawiać… 

Słynny komentator piłkarski Ridvan Dilmen wypowiedział się na temat Mesuta Ozila, z którym miał bliski kontakt. Dilmen powiedział, że turecki piłkarz jest na celowniku FC Barcelony. „Barcelona chce Mesuta. Jest mały problem jeśli chodzi o transfer, ale osobiście wiem, że dyrektor sportowy jest bezpośrednio zainteresowany Ozilem.” – mówił były piłkarz.

Barcelona miała by sprowadzić Turka w zimowym okienku transferowym. Ozil w tym sezonie ustrzelił cztery bramki i zdobył jedną asystę w 10 spotkaniach w barwach Fenerbache. Chyba każdy pamięta czasy, kiedy Ozil był uważany za najlepszą „10” na świecie. Za czasów gry w Arsenalu był świetny i aż chciało się patrzeć na jego grę.

Barcelona radzi sobie co raz lepiej. Po przyjściu Xaviego wygląda na to, że klub się odbuduje. Na to potrzeba jednak czasu. Kto wie, może Ozil wróci do formy sprzed lat?