18-letni wychowanek Romy zachwycił! Strzelił dwie bramki, z czego jedna to.. gol sezonu Serie A? [WIDEO]

Genialny występ na poziomie Serie A zaliczył 18-letni napastnik AS Romy. Felix Afena-Gyan pojawił się na murawie w 74. minucie meczu, a już osiem minut później świętował pierwsze trafienie. Swoje show zakończył piękną bramką sprzed pola karnego, dającą jego zespołowi zwycięstwo 2-0.

Wychowanek Romy (urodzony 19 stycznia 2003 roku) po raz trzeci dostał od Jose Mourinho szansę gry w Serie A. Ghańczyk zadebiutował w październiku, w meczu przeciwko Cagliari, potem wystąpił również przeciwko Milanowi. Jednak to dzisiejszy mecz młody snajper zapamięta na zawsze.

Tak dobry występ wychowanka niewątpliwie jest wielkim sukcesem „The Special One”. Zmiana, której dokonał niemalże na kwadrans przed końcem spotkania dała Romie niezwykle ważne 3 punkty i pozwoliła wskoczyć na 5 lokatę w tabeli. Genoa świetnie się broniła od początku meczu, lecz obrońcy nie dali rady powstrzymać Gyana.

Oczywiście cieszymy się doskonałym występem młodego zawodnika, jednak nie jest to dobra wiadomość dla Nicoli Zalewskiego, który mecz z Genoą spędził na ławce rezerwowych.

Trudno opisać moje dzisiejsze uczucia. Jestem bardzo podekscytowany tą chwilą. Muszę podziękować Bogu za to, że jestem w tym miejscu.